Dni otwarte ZUT 22-23 marca

Chcesz wiedzieć, jak będą wyglądały studia od października? Jak zmieni się rynek edukacji, pracy, nasze życie i – co najważniejsze – jak na to wszystko przygotowała się najbardziej innowacyjna uczelnia technologiczna w regionie?

22. i 23. marca otworzymy przed Tobą przyszłość – drzwi naszych wydziałów, laboratoriów oraz katedr. Przygotowaliśmy bogaty program, abyś mógł na własne oczy przekonać się, że z nami warto spędzić najlepsze lata życia.

Wydział Techniki Morskiej i Transportu kształci studentów na atrakcyjnych kierunkach: bezpieczeństwo techniczne, budowa jachtów, chłodnictwo i klimatyzacja, logistyka, oceanotechnika, transport.

Bazę dydaktyczną stanowią sale seminaryjne, laboratoria komputerowe i laboratoria dydaktyczne: laboratorium badań i analiz logistycznych, laboratorium chłodnictwa i klimatyzacji, symulator siłowni okrętowych, laboratorium projektowania konstrukcji okrętów, laboratorium komputerowych metod mechaniki konstrukcji, laboratorium techniki głębinowej i ruchome laboratorium monitorowania prac podwodnych, laboratorium wibroakustyki i akustyki, pracownia urządzeń termoelektrycznych, laboratorium aero- i hydrodynamiczne na wodzie oraz laboratorium spawania konstrukcji wielkowymiarowych.

Wszystkie pomieszczenia dydaktyczne obejmuje strukturalna sieć komputerowa oraz bezprzewodowy dostęp do zasobów Internetu.

W budynku znajduje się również Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu, która gromadzi i udostępnia zbiory zgodnie z kierunkami studiów i prowadzonymi pracami naukowo-badawczymi Wydziału.

Harmonogram_-_DNI_OTWARTE_2023_WTMT.pdf (zut.edu.pl)